Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Edustusjoukkue Vastuuvalmentaja Palmroth Jarkko @: jpalmroth@gmail.com
tel:040 593 3827
Edustusjoukkue Valmentaja Uunila Erno @: uunilaerno@gmail.com
tel:045 6138822
Edustusjoukkue Joukkueenjohtaja Kujala Rami @: rami.kujala@veravia.com
tel:0407201808
Edustusjoukkue Huoltaja Lahti Jukka @: lahtijukka1@gmail.com
tel:040 5559866
Edustusjoukkue Huoltaja Ranta Heikki @: heikki.ranta@luukku.com
tel:0400 876862
A-Nuoret Vastuuvalmentaja Mattila Jarkko @: luistelukoulu@pirkkalanpingviinit.fi
tel:0466288328
A-Nuoret Maalivahtivalmentaja Mattila Marko @:
tel:
A-Nuoret Joukkueenjohtaja Laaksonen Sami @: sami.laaksonen@pirkkalanpingviinit.fi
tel:0400 544 734
A-Nuoret Joukkueenjohtaja Toivonen Jarkko @: japetato@luukku.com
tel:050 487 4813
A-Nuoret Huoltaja Huotari Jarmo @: jarmo.huotari2@hotmail.com
tel:0400 595 347
A-Nuoret Huoltaja Saijonkivi Pauli @: pauli.saijonkivi@luukku.com
tel:050-3572938
A-Nuoret Rahastonhoitaja Pulkkinen Tuula @: rahastonhoitaja.pingviinit@gmail.com, tai rahastonhoitaja@pirkkalanpingviinit.fi
tel:0443899229
B1-Nuoret Vastuuvalmentaja Lehtivuori Jari @: jallihockey@gmail.com
tel:0449706632
B1-Nuoret Valmentaja Lähdekorpi Ari @: ari.lahdekorpi@gmail.com
tel:0408355210
B1-Nuoret Joukkueenjohtaja Tynys Marko @: make.miku@gmail.com
tel:0405664668
B1-Nuoret Huoltaja Janhunen Jukka @: jukka.janhunen@hotmail.com
tel:0400900028
B1-Nuoret Rahastonhoitaja Setälä Heli @: setaheli@gmail.com
tel:0503830841
B2-Nuoret Vastuuvalmentaja Marttila Toni @: toni.marttila@netti.fi
tel:0415467229
B2-Nuoret Valmentaja Hasselqvist Kevin @: kevin.hasselqvist@gmail.com
tel:0445117801
B2-Nuoret Valmentaja Lilja Teemu @: teme_lilja@hotmail.com
tel:0440-350016
B2-Nuoret Joukkueenjohtaja Ronkainen Tommi @: tommi.a.ronkainen@gmail.com
tel:0405403008
B2-Nuoret Huoltaja Järvi Petri @: petri.jarvi@kotiposti.net
tel:0503016383
B2-Nuoret Huoltaja Tusa Pekka @: pekka.tusa@staples.com
tel:05064583
B2-Nuoret Rahastonhoitaja Kautto Marko @: marko.kautto@talousruutu.fi
tel:040 551 5220
C2-Nuoret Vastuuvalmentaja Säkkinen Sami @: sami.sakkinen@pirkkalanpingviinit.fi
tel:0415035876
C2-Nuoret Valmentaja Kallio Pauli @: pate.kallio@hotmail.com
tel:
C2-Nuoret Maalivahtivalmentaja Viitanen Sauli @: sauli.viitanen5@gmail.com
tel:050 589 1375
C2-Nuoret Joukkueenjohtaja Vihonen Heli @: heli.vihonen@gmail.com
tel:040 5836957
C2-Nuoret Huoltaja Koskinen Markku @:
tel:050 382 6030
C2-Nuoret Rahastonhoitaja Harju-Virtanen Hanna @: hanna.harjuvirtanen@gmail.com
tel:050 502 1995
D1/D2-Juniorit 03-04 Vastuuvalmentaja Tolvanen Ville @: villetolvanen73@gmail.com
tel:0505407164
D1/D2-Juniorit 03-04 Valmentaja Kamppinen Rauli @: rauli@koskiravintolat.fi
tel:0407288198
D1/D2-Juniorit 03-04 Valmentaja Lassila Pasi @: pasi.lassila@ahlman.fi
tel:0449740683
D1/D2-Juniorit 03-04 Valmentaja Reunamäki Timo @: timo.reunamaki@santen.com
tel:0405558856
D1/D2-Juniorit 03-04 Valmentaja Suoniemi Tatu @: suoniemi22@gmail.com
tel:0503086979
D1/D2-Juniorit 03-04 Joukkueenjohtaja Harvia Eliina @: eliina.harvia@adi.fi
tel:0447375015
D1/D2-Juniorit 03-04 Joukkueenjohtaja Palolahti Anu @: anu.palolahti@gmail.com
tel:0503517229
D1/D2-Juniorit 03-04 Huoltaja Havukari-kivinen Henriikka @: henriikka.havukari@yahoo.com
tel:0440377071
D1/D2-Juniorit 03-04 Huoltaja Kopra Kari @: kellaripaino.kopra@tpnet.fi
tel:
D1/D2-Juniorit 03-04 Huoltaja Saarinen Jarno @: jape@evonet.fi
tel:0405524004
D1/D2-Juniorit 03-04 Huoltaja Suoranta Mika @: mika.suoranta@gmail.com
tel:0405069843
D1/D2-Juniorit 03-04 Rahastonhoitaja Huvitus Emmi @: emmi.huvitus@gmail.com
tel:040 707 8393
E1/E2-Juniorit 05-06 Vastuuvalmentaja Mäkiranta Pasi @: pasi.makiranta@outlook.com
tel:040-5016781
E1/E2-Juniorit 05-06 Vastuuvalmentaja Vakkala Olli @: olli.vakkala@anetcom.fi
tel:0505552177
E1/E2-Juniorit 05-06 Valmentaja Hirvonen Jari @: jarihir@gmail.com
tel:040-5529547
E1/E2-Juniorit 05-06 Valmentaja Mäkiranta Semi @: semi.makiranta@hotmail.com
tel:0400794614
E1/E2-Juniorit 05-06 Valmentaja Sipola MikaS @: protekniikkaitpky@hotmail.com
tel:
E1/E2-Juniorit 05-06 Joukkueenjohtaja Mäkelä Millamari @: millamari.makela@gmail.com
tel:+358445685048
E1/E2-Juniorit 05-06 Joukkueenjohtaja Rouhiainen Piia @: piia.rouhiainen.pr@gmail.com
tel:0407656753
E1/E2-Juniorit 05-06 Huoltaja Fält Simo @: simo.falt@gmail.com
tel:0407406136
E1/E2-Juniorit 05-06 Huoltaja Niskanen Ossi @: ossitapani.niskanen@gmail.com
tel:0505660275
E1/E2-Juniorit 05-06 Rahastonhoitaja Kokko Sanna @: sannamaria.kokko@gmail.com
tel:0407453785
F1-Juniorit 07 Vastuuvalmentaja Uotila Juha @: juha.uotila@sykoy.fi
tel:0504929 653
F1-Juniorit 07 Valmentaja Kanerva Timo @: t.kanerva@saunalahti.fi
tel:0405732152
F1-Juniorit 07 Valmentaja Paavolainen Pekka @: pave.paavolainen@luukku.com
tel:0400733282
F1-Juniorit 07 Valmentaja Salminen Mikko @: mikko.salminen@hotmail.com
tel:0407028016
F1-Juniorit 07 Valmentaja Tolvanen Ville @: villetolvanen73@gmail.com
tel:0505407164
F1-Juniorit 07 Valmentaja Uutela Toni @: toniuutela@hotmail.com
tel:0407038633
F1-Juniorit 07 Maalivahtivalmentaja Lammi Matleena @: Matleena.lammi@gmail.com
tel:0407669299
F1-Juniorit 07 Joukkueenjohtaja Laiho Atte @: atte.u.laiho@gmail.com
tel:0503855632
F2-Juniorit 08 Vastuuvalmentaja Kehämaa Marko @: marko.kehamaa@howdengroup.com
tel:040 5540027
F2-Juniorit 08 Joukkueenjohtaja Hiljanen Hanna @: hanna.hiljanen@fi.endress.com
tel:0400380212
F2-Juniorit 08 Rahastonhoitaja Brinck Eeva @: eeva.brinck@gmail.com
tel:0408021143
G1-Juniorit 09 Vastuuvalmentaja Nikander Sami @: sami.nikander@nikander.com
tel:0407399181
G1-Juniorit 09 Joukkueenjohtaja Mattila Nadja @: nadjamattila@gmail.com
tel:0466210485
G1-Juniorit 09 Huoltaja Kallio Petri @: petri.kallio@kotiposti.net
tel:0405862753
G1-Juniorit 09 Rahastonhoitaja Virta Heidi @: virta.heidi@gmail.com
tel:0400957659
G2-Juniorit 10 Joukkueenjohtaja Säkkinen Sami @: sami.sakkinen@pirkkalanpingviinit.fi
tel:0415035876
F-Juniorit 08-09 Valmentaja Nikander Sami @: sami.nikander@nikander.com
tel:0407399181
F-Juniorit 08-09 Rahastonhoitaja Brinck Eeva @: eeva.brinck@gmail.com
tel:0408021143
Luistekoulu syksy 2016 Joukkueenjohtaja Mattila Jarkko @: luistelukoulu@pirkkalanpingviinit.fi
tel:0466288328
Harraste + 35 Vastuuvalmentaja Pyöriä Timo @: timo.pyoria@finavia.fi
tel:0401603603
Pappa-Pingviinit Valmentaja 66 Kaipola Juha @:
tel:
Harraste + 35 Valmentaja Jämsä Markus @: markus.jamsa@fi.ibm.com
tel:0407431641
Pappa-Pingviinit Valmentaja Vainio Esa valmentaja @:
tel:
Harraste + 35 Valmentaja Willberg Kare @: karewillberg@yahoo.com
tel:0405466957
Harraste + 35 Joukkueenjohtaja Kujala Rami @: rami.kujala@veravia.com
tel:0407201808
Pappa-Pingviinit Joukkueenjohtaja Mattila Juha-Pekka @: juha-pekka.mattila@pirkanmaantilitiimi.fi
tel:0400 569230
Pappa-Pingviinit Rahastonhoitaja Hoikkala Teuvo @: teuvo.hoikkala@gmail.com
tel:040 585 4901
Pirkkalan Pingviinit ry
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat